post

Ciekawe blogi skierowane do pań bądź rodziców potrafią przyciągnąć rzeszę fanów. Świetny content musi jednak posiadać odpowiednie opakowanie. Co nie jest specjalnie trudne do osiągnięcia. Wystarczy przejrzeć poniższą listę kilkunastu wybranych kobiecych motywów WordPress. Niezależnie od profilu strony każda blogerka powinna znaleźć coś dla siebie, a łatwość wdrożenia szablonów jest dodatkowym atutem, skłaniającym do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami czy poradami i zarabianiu na tym. Bez zbędnego przedłużania zapraszam do lektury i zachęcam do dzielenia się spostrzeżeniami.

Wręcz sztandarowym przykładem motywów WordPress skierowanych do potrzeb przedstawicielek płci piękniejszej są prace umieszczone na stronie restored316designs.

Moją pasją jest wspieranie innych kobiet, które chcą prowadzić owocny biznes czy blog, jak ja. Żyję i oddycham po to, aby projektować w każdej chwili, zapewniając innym pełne wsparcie oraz niezbyt drogie projektowanie stron – pisze o sobie Lauren z Restored 316.

Motywy Darling, Bloom, Amplify lub Graceful rzeczywiście cieszą oczy i przyciągają uwagę funkcjonalnością, czyli wszelakimi możliwymi rozwiązaniami, które umożliwią sprawne działanie bloga, a także łatwe i szczegółowe dostosowanie witryny do danego gustu.

Restored316

Minusy? Przede wszystkim cena oscylująca w granicach 50 dolarów. Nieco więcej, bo 59 dolarów (istnieje także okrojona, ale darmowa wersja) trzeba zapłacić za Parenting. Motyw od Magazine3 jest świetną propozycją dla osób chcących blogować na temat macierzyństwa. Jak przystało na płatny produkt, wszystkie elementy są dopracowane i gotowe do indywidualnego dopasowania.

Parenting

Panie świetnie wywiązują się z roli osób piszących fachowo i ciekawie o modzie czy tematyce lifestyle. Motyw Olivie przychodzi naprzeciw oczekiwaniom tego typu blogerek. Jako ciekawostkę należy przytoczyć informację o możliwości nieskończonego przesuwania zamiast stosowania paginacji strony. Przewijamy w dół aż zobaczymy ostatni post. To rozwiązanie z pewnością docenią użytkownicy smartfonów czy tabletów.

 

Bluchic oferuje więcej szablonów, które przypadną do gustu kobietom. Nie wierzycie? Wystarczy rzucić okiem na poniższego screena 😉

Motywy Bluchic

Co prawda Bluchic w swoim portfolio posiada także szablon dla bloga kulinarnego, ale zawsze można sprawdzić, jaki przepis na sukces mają inni projektanci. Na przykład motyw Handmade Two, to doskonały pretekst do dzielenia się własnymi kuchennymi rewolucjami. Do postów ze smakowitą zawartością można dodawać nie tylko zdjęcia, ale i pliki wideo.

HandmadeTwo

Kobiece motywy WordPress są dostosowane także do wielu innych blogów tematycznych. W telegraficznym skrócie warto wspomnieć o chociażby Nail Care Business, czyli propozycji do tych pań, które są specjalistkami w dziedzinie dbania o paznokcie, salonów piękności, gabinetów masażu, spa i wielu, wielu pokrewnych aspektów. Co istotne, szablon umożliwia rezerwację terminu w celu przeprowadzenia odpowiedniego zabiegu.

Na tym nie koniec. Śledzisz życie gwiazd i chciałabyś dzielić się swoimi spostrzeżeniami bądź opiniami na temat celebrytów, nic prostszego. Celebrity Press ma wszystko to, czego potrzebujesz, żeby zabłysnąć w sieci. Z kolei Decor jest motywem przeznaczonym dla osób lubujących się w aranżacji wnętrz.

 Jak widać, WordPress oferuje szerokie możliwości dla pań. Nie chcesz przepłacać? Świetnie! Weź udział w naszym konkursie 🙂 Szczegóły znajdziesz tutaj.